Teknoloji kimin umrunda?


  • Share on Pinterest

Henüz okumadım ama yazılarını okumaktan zevk aldığım Mehmet Doğan’ın kitabı ‘Teknoloji Kimin Umrunda?’ basıldı ve hatta satışa çıktı.

Mehmet Doğan’ı tanımıyorsanız, benim için Mehmet: En iyi Türkçe blog yazarlarından birisidir. Ağırlıklı olarak Internet’te tasarım üzerine yazılar yazar. Yazılarını büyük ustalıkla, günlük hayatın içinden ve sıradışı örneklerle, teknolojiyle yakın olmayan insanları dahi sıkmadan ifade edebilir. Beni hiç tanımazken, sırf yazılarımı sevdiği için, farketing sitesinin tasarımını uygulamaya geçirdiğinden benim için ayrı bir yeri de var.

Teknolojikiminumrunda_1
Durum böyle olunca, kitabı okumadan dahi (okuduğumda yeni bir yorum yazacağım ) rahatlıkla önerebiliyorum.

Başarının bir başka tanımı da şu olabilir mi? Yeni bir şey yaptığınızda, insanlar, yaptığınız şeyi bilmeden/denemeden dahi, başkalarına sizden ve yeni yaptığınız işten bahsediyorsa, bir şeyler başarmışsınız demektir.

Okumadığın bir kitabı önermek, büyük risk diyorsanız, Mehmet’in yazılarını biraz okumanızı tavsiye ederim. Altiustutasarim

Kitabı Ideefixe.com’dan satın alabilirsiniz: Teknoloji Kimin Umrunda

[Not]: Teknoloji benim umrumda. Ama ‘nasıl’ sorusuna verdiği yanıtla ilgili kısmı değil, ‘bana ne var’ sorusuna verdiği yanıtla ilgili kısmı umrumda.

Farketing e-posta listesine kayıt olun

Farketing yazılarından haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

E-postanızı kimseyle paylaşmam ve asla 'spam' yapmam.