Buzla.com


  • Share on Pinterest

Önümüzdeki hafta, Kaş’ta olacağım, tatil için. Dolayısıyla, 17 Temmuz Salı gününe kadar yeni yazı yazmayacağım.

Bu sırada ilginç bir şeyler okumak isterseniz, henüz tanıtım için tam hazır olmasa da, üzerinde çalıştığım projeye göz atabilirsiniz.
Logo_3
Buzla şu an (süreki gelişiyor)  bir kaç özellik sunuyor fakat ben farketing’deki yazıları okumayı sevenler için bunlardan sadece birinden bahsedeceğim. Buzla’nın önerdiği yayınlar:

Snipshot_e4hc322tvlf

Buzla, 100’ün üzerinde blog ve çeşitli yayını (İngilizce ve Türkçe) öneriler sayfasında kısaca tanıtıyor ve bu yayınları Buzla’nın içerisinden takip etmenize imkan veriyor. Tabii ki sadece önerilen yayınları değil, istediğiniz diğer yayınları da Buzla’ya ekleyebiliyorsunuz. 

Örnek:
Pazarlama ve reklamla ilgileniyorsanız, İngilizce ve Türkçe toplam 25 yayın önerisi var. Aralarında Seth Godin, Guy Kawasaki gibi ünlü yabancı pazarlama gurularının sitelerinin de bulunduğu yayınlarda, her gün 50’nin üzerinde yazı paylaşılıyor. Bu yazıları Buzla’da okuyup arzu ettiklerinizi kendi Buzla sayfanızda saklayabiliyorsunuz.

Buzla’nın şu an yapabildikleri hakkında daha fazla bilgi isterseniz,
Buzla Blog
‘undaki "Buzla.com açıldı" yazısına bakabilirsiniz. Üye olmak isterseniz de:

www.buzla.com adresini kullanabilirsiniz.

Not: Buzla geliştirme aşamasında olduğu için bir çok eksiği var, bazılarını biliyoruz, bazılarını ise gelen geri bildirimlerle öğreniyoruz.  Her türlü yorumunuzu Buzla’nın içerisindeki "Hata/Öneri Bildirme" formuyla paylaşırsanız çok sevinirim. Tatilde olduğum için çok hızlı cevap veremeyebilirim.

Farketing e-posta listesine kayıt olun

Farketing yazılarından haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

E-postanızı kimseyle paylaşmam ve asla 'spam' yapmam.